Yhteystiedot

Yhteisö jossa asukkaat, henkilö­kunta ja ympä­ristön asiakkaat elävät yhteistä arkea iloineen ja suruineen.

Lue lisää

Kotipirtti ry

Käräjätörmä 12
33310 Tampere
(03) 3153 31
kotipirtti@kotipirttiry.fi

Toiminnanjohtaja
Kaija Kallinen 040 507 1099
kaija.kallinen@kotipirttiry.fi

Vastaava sairaanhoitaja
Taina Jussila 044 763 6601
taina.jussila@kotipirttiry.fi

TOIMISTO
044 763 6603
Taloussihteeri
Sari Ihanamäki
sari.ihanamaki@kotipirttiry.fi
Toimistosihteeri
Tarja Noppari
toimisto@kotipirttiry.fi

KOTIHOIVA /AS OY TAMPEREEN OMAPIRTTI
Lähihoitaja
044 763 6622
paivakeskus@kotipirttiry.fi

ASUMISPALVELUT KERROKSISSA (Onnela)
Geronomi
Henna Järvilehto 044 763 6611
henna.jarvilehto@kotipirttiry.fi

Sairaanhoitajat
044 763 6613
sairaanhoitaja@kotipirttiry.fi

Hoitajat
044 763 6620
onnela@kotipirttiry.fi
yohoitajat@kotipirttiry.fi

RYHMÄKOTI (Tyynelä)
Sairaanhoitaja
044 763 6607
sairaanhoitaja.tyynela@kotipirttiry.fi

Hoitajat
044 763 6608
tyynela@kotipirttiry.fi
yohoitajat@kotipirttiry.fi

Päivätoiminta
044 763 6621
paivakeskus@kotipirttiry.fi

Sosiaalitalonmies
044 763 6623

Vapaaehtoistoiminta
044 763 6635
vapaaehtoiset@kotipirttiry.fi

HANKKEET
Etsivä vanhustyö -hanke

Projektisuunnittelija
Laura Selin-Hannola 044 763 6633
laura.selin-hannola@kotipirttiry.fi

Projektiohjaaja
Kati Mesiranta-Tynkkynen 044 763 6634
kati.mesiranta-tynkkynen@kotipirttiry.fi

Elämänote-hanke/Käräjätörmän yhteisökylä
Yhteisökyläkehittäjä
Riitta Birck 044 763 6625
riitta.birck@kotipirttiry.fi

Yhteisökyläkoordinaattori
Tuula Pesonen 044 763 6626
tuula.pesonen@kotipirttiry.fi


Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille palautetta tai ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Voit myös ilmoittautua vapaaehtoiseksi tai lähettää työhakemuksesi. Tavoitat meidät myös sähköpostilla kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot

kotipirtti


Kotipirtti ry
Käräjätörmä 12
33310 Tampere
p. (03) 3153 31
kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot
kotipirtti


Kotipirtti ry
Käräjätörmä 12
33310 Tampere
p. (03) 3153 31
kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot