Yhteystiedot

Yhteisö jossa asukkaat, henkilö­kunta ja ympä­ristön asiakkaat elävät yhteistä arkea iloineen ja suruineen.

Lue lisää

Kotipirtti ry

Käräjätörmä 12
33310 Tampere
(03) 3153 31

Toiminnanjohtaja
Mari Anttila 044-7636600
mari.anttila@kotipirttiry.fi

TOIMISTO
044 763 6603
Taloussuunnittelija
Sari Ihanamäki
sari.ihanamaki@kotipirttiry.fi
Toimistosihteeri
Tarja Noppari
toimisto@kotipirttiry.fi

ASUMISPALVELUT PALVELUASUMISESSA (Onnela)
Palveluvastaava
Henna Mahlamäki 044 763 6611
henna.mahlamaki@kotipirttiry.fi

Sairaanhoitaja kerrokset 2/5
Nina Häggström 044 763 6613

Sairaanhoitaja kerrokset 3/4
Riikka Raiskio 044 7636612

sairaanhoitaja@kotipirttiry.fi

Hoitajat

Kerrokset 2/5: 044 763 6614

Kerrokset 3/4: 044 763 6617
onnela@kotipirttiry.fi

RYHMÄKOTI (Tyynelä)

Palveluvastaava
Marianne Kukko 044 763 6601
marianne.kukko@kotipirttiry.fi

Sairaanhoitaja
Kirsi Suontaka 044 763 6607
sairaanhoitaja.tyynela@kotipirttiry.fi

Hoitajat
044 763 6608
tyynela@kotipirttiry.fi

PÄIVÄTOIMINTA
044 763 6621
paivakeskus@kotipirttiry.fi

ELÄMÄNOTE-HANKE/Käräjätörmän yhteisökylä
Yhteisökyläkehittäjä
Riitta Birck 044 763 6625
riitta.birck@kotipirttiry.fi

Muistiasumisen kehittäjä
Hillervo Pohjavirta 044 763 6626
hillervo.pohjavirta@kotipirttiry.fi

Yhteisötyöntekijä
Merja Kivinen 044 763 610
merja.kivinen@kotipirttiry.fi

Vapaaehtoistoiminta
vapaaehtoiset@kotipirttiry.fi


Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille palautetta tai ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Voit myös ilmoittautua vapaaehtoiseksi tai lähettää työhakemuksesi. Tavoitat meidät myös sähköpostilla kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot

    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi

    Yhteystiedot
    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi

    Yhteystiedot