Yhteystiedot

Käräjätörmä 12
33310 Tampere
(03) 3153 31

Kotipirtti ry

TOIMISTO
Puhelinvaihde arkisin 03 315 331
Yhteydenotot kiireettömissä asioissa mieluiten sähköpostitse: kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yleiset asiat, laskutus ja vapaaehtoistoiminnan koordinointi
Taloushallinnon assistentti
Krista Kujansuu 044 7636 603
krista.kujansuu@kotipirttiry.fi

Palkkahallinto
Taloussuunnittelija
Sari Ihanamäki 044 7636 602
sari.ihanamaki@kotipirttiry.fi

Toiminnanjohtaja
Mari Anttila 044 7636 600
mari.anttila@kotipirttiry.fi

VAPAAEHTOISTOIMINTA
vapaaehtoiset@kotipirttiry.fi

RAVINTOLA NEILIKKA
Ruokapalvelut, kotiateriat, sekä asukkaiden ja asiakkaiden juhlatarjoilut tilauksesta
Elina Sassi 044 7636 623
elina.sassi@kotipirttiry.fi

ASUMISPALVELUT ULPUKAN PALVELU- JA SENIORIASUMISESSA

Tehostettu palvelu- ja senioriasuminen
Palveluvastaava
Emma Engbäck 044 7636 611
emma.engback@kotipirttiry.fi

Hoitajat
044 7636 620
ulpukka@kotipirttiry.fi

Sairaanhoitaja (2. ja 3krs)
044 7636 612
krista.vaarala@kotipirttiry.fi

Sairaanhoitaja (4. ja 5krs) 
044 7636 613
suvi.kaivorinne@kotipirttiry.fi

ASUMISPALVELUT LEINIKIN RYHMÄKODISSA

Toivomme vierailun sijoittuvan klo 10-18 välille käytännön syistä, vaikkei meillä olekaan virallisia vierailuaikoja. 

Lyhytaikaispaikat ja ryhmäkotiasuminen
Palveluvastaava
Merja Kivinen 044 7636 601
merja.kivinen@kotipirttiry.fi

Sairaanhoitaja
Kirsi Suontaka 044 7636 607
kirsi.suontaka@kotipirttiry.fi

Hoitajat
044 7636 608
leinikki@kotipirttiry.fi

PÄIVÄTOIMINTA RENTUKASSA
044 7636 621
paivakeskus@kotipirttiry.fi


Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille palautetta tai ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Voit myös ilmoittautua vapaaehtoiseksi tai lähettää työhakemuksesi. Tavoitat meidät myös sähköpostilla kotipirtti@kotipirttiry.fi

    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi

    Käsittelemme ostolaskut sähköisesti ja vastaanotamme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina.

    Verkkolaskun osoite: 003716363949

    Verkkolaskuoperaattori: Maventa

    Operaattorin välittäjätunnus: 003721291126

    Y-tunnus: 1636394-9

    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi