Hallinto

Yhteisö jossa asukkaat, henkilö­kunta ja ympä­ristön asiakkaat elävät yhteistä arkea iloineen ja suruineen.

Lue lisää

Hallitus 2020

Hallituksen järjestäytymiskokous Kotipirtissä 15.1.2020 kello 16.30

Hallituksen tilinpäätös ja toimintakertomuskokous 18.2.kello 16.30

Hallituksen kokous 24.3. kello 16.30

Kotipirttiry kevätkokous 24.3. kello 18.00

Hallituksen kokous 15.4. kello 16.30

Kotipirttiry johdon katselmusiltapäivä 19.5.  kello 16.30

Puheenjohtaja 2020
Arja Ojala | arja.o.ojala@gmail.com

Jäsenet 2020
Karjalainen Päivi | karjalainen.paivik@gmail.com
Lahtiperä Tapani | tapani.lahtiperä@gmail.com
Ollila Riitta | riitta.ollila@tampere.fi
Pihlajamaa Tuula | tuula.pihlajamaa@luukku.com |
Pirhonen Jari | jari.pirhonen@tuni.fi
Pälä Anni | anni.pala@pp.inet.fi
Rantamäki Antti | antti.rantamaki@tasemo.fi
Saari Marja-Liisa | marja-liisasaari@kolumbus.fi

Toimintakertomus 2019

Lisäksi Kotipirtin hallinnossa

Toiminnanjohtaja
Mari Anttila | mari.anttila@kotipirttiry.fi 

Vastaava sairaanhoitaja
Taina Jussila | taina.jussila@kotipirttiry.fi

Taloussihteeri
Sari Ihanamäki | sari.ihanamaki@kotipirttiry.fi

Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille palautetta tai ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Voit myös ilmoittautua vapaaehtoiseksi tai lähettää työhakemuksesi. Tavoitat meidät myös sähköpostilla kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot

    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi

    Yhteystiedot
    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi

    Yhteystiedot