Hallinto

Yhteisö jossa asukkaat, henkilö­kunta ja ympä­ristön asiakkaat elävät yhteistä arkea iloineen ja suruineen.

Lue lisää

Hallitus 2021

Hallituksen järjestäytymiskokous  pidetään tammikuussa 2021.

Puheenjohtaja 2021
Arja Ojala | arja.o.ojala@gmail.com

Jäsenet 2021
Karjalainen Päivi | karjalainen.paivik@gmail.com
Lahtiperä Tapani | tapani.lahtiperä@gmail.com
Ollila Riitta | riitta.ollila@tampere.fi
Pihlajamaa Tuula | tuula.pihlajamaa@luukku.com
Porttikivi Ilkka | ilkka.porttikivi@gmail.com
Päivärinta Eeva | mk.paivarinta@gmail.com
Rantamäki Antti | antti.rantamaki@tasemo.fi
Saari Marja-Liisa | marja-liisasaari@kolumbus.fi

Lisäksi Kotipirtin hallinnossa

Toiminnanjohtaja
Mari Anttila | mari.anttila@kotipirttiry.fi 

Palveluvastaava
Taina Jussila | taina.jussila@kotipirttiry.fi

Palveluvastaava
Henna Mahlamäki | henna.mahlamaki@kotipirttiry.fi

Taloussuunnittelija
Sari Ihanamäki | sari.ihanamaki@kotipirttiry.fi

Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille palautetta tai ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Voit myös ilmoittautua vapaaehtoiseksi tai lähettää työhakemuksesi. Tavoitat meidät myös sähköpostilla kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot

    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi

    Yhteystiedot
    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi

    Yhteystiedot