Hallinto

Yhteisö jossa asukkaat, henkilö­kunta ja ympä­ristön asiakkaat elävät yhteistä arkea iloineen ja suruineen.

Lue lisää

Hallitus 2019

Hallitus kokoontuu Kotipirtissä kello 16.30 seuraavasti:
22.01., 26.02., 26.03., 21.05.

09.04. kello 16.30 Johdon katselmuspäivä

Puheenjohtaja
Arja Ojala | arja.o.ojala@gmail.com

Jäsenet
Koskinen Vesa | koskinenvesa@hotmail.com
Karjalainen Päivi | karjalainen.paivik@gmail.com
Lahtiperä Tapani | tapani.lahtiperä@kolumbus.fi
Ollila Riitta | riitta.ollila@tampere.fi
Pihlajamaa Tuula | tuula.pihlajamaa@luukku.com
Pälä Anni | anni.pala@pp.inet.fi
Rantamäki Antti | antti.rantamaki@tasemo.fi
Saari Marja-Liisa | marja-liisasaari@kolumbus.fi

Lisäksi Kotipirtin hallinnossa

Toiminnanjohtaja
Kaija Kallinen | kaija.kallinen@kotipirttiry.fi

Vastaava sairaanhoitaja
Taina Jussila | taina.jussila@kotipirttiry.fi

Taloussihteeri
Sari Ihanamäki | sari.ihanamaki@kotipirttiry.fi

Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille palautetta tai ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Voit myös ilmoittautua vapaaehtoiseksi tai lähettää työhakemuksesi. Tavoitat meidät myös sähköpostilla kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot


Kotipirtti ry
Käräjätörmä 12
33310 Tampere
p. (03) 3153 31
kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot


Kotipirtti ry
Käräjätörmä 12
33310 Tampere
p. (03) 3153 31
kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot