Hallinto

Lue lisää

Hallitus 2022

Puheenjohtaja 
Pekka Salmi | pekka.salmi@tampere.fi

Jäsenet 
Karjalainen Päivi | karjalainen.paivik@gmail.com
Lahtiperä Tapani | tapani.lahtipera@gmail.com
Ollila Riitta | riitta.h.ollila@gmail.com
Pihlajamaa Tuula | tuula.pihlajamaa1@gmail.com
Päivärinta Eeva | paivarinta.eeva.m@gmail.com
Rantamäki Antti | antti0254@gmail.com
Saari Marja-Liisa | saarimaikku56@gmail.com

Lisäksi Kotipirtin hallinnossa

Toiminnanjohtaja
Mari Anttila | mari.anttila@kotipirttiry.fi 

Palveluvastaava
Marianne Kukko | marianne.kukko@kotipirttiry.fi

Palveluvastaava
Henna Mahlamäki | henna.mahlamaki@kotipirttiry.fi

Taloussuunnittelija
Sari Ihanamäki | sari.ihanamaki@kotipirttiry.fi

Ota meihin yhteyttä

Lähetä meille palautetta tai ota yhteyttä oheisella lomakkeella. Voit myös ilmoittautua vapaaehtoiseksi tai lähettää työhakemuksesi. Tavoitat meidät myös sähköpostilla kotipirtti@kotipirttiry.fi

Yhteystiedot

    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi

    Yhteystiedot
    kotipirtti


    Kotipirtti ry
    Käräjätörmä 12
    33310 Tampere
    p. (03) 3153 31
    kotipirtti@kotipirttiry.fi

    Yhteystiedot