Yhteystiedot

Kotipirtti ry
Käräjätörmä 12
33310 Tampere
(03) 3153 31
e-mail: kotipirtti@kotipirttiry.fi

Toiminnanjohtaja
Kaija Kallinen  040 507 1099
e-mail: kaija.kallinen@kotipirttiry.fi

Vastaava Sairaanhoitaja
Taina Jussila  044-763 6601
e-mail: taina.jussila@kotipirttiry.fi

Toimisto

Taloussihteeri
Sari Ihanamäki  044 763 6603
e-mail: sari.ihanamaki@kotipirttiry.fi

Kotihoiva /As Oy Tampereen Omapirtti

Lähihoitaja
Merja Mikkola  044 763 6622
e-mail: paivakeskus@kotipirttiry.fi

 Palveluasuminen (Onnela)

Geronomi
Henna Järvilehto  044 763 6611
e-mail: henna.jarvilehto@kotipirttiry.fi

Sairaanhoitajat 

Tehostettu palveluasuminen: Sisko Annala 044 763 6612

Palveluasuminen: Nina Häggström 044-763 6613

e-mail: sairaanhoitaja@kotipirttiry.fi 

 

Hoitajat  kerroksissa:     044 763 6620 tai 044 763 6611

e-mail: onnela@kotipirttiry.fi

e-mail: yohoitajat@kotipirttiry.fi

 

Ryhmäkoti (Tyynelä)

Sairaanhoitaja
Aino Kahilaluoma 044 763 6607
e-mail: sairaanhoitaja.tyynela@kotipirttiry.fi

hoitajat ryhmäkodissa:       044 763 6608

tyynela@kotipirttiry.fi

e-mail: yohoitajat@kotipirttiry.fi

 

Lyhytaikainen asuminen

Lähihoitaja
Merja Kivinen 044 763 6606
e-mail: lap@kotipirttiry.fi

Päivätoiminta

044 763 6621
e-mail: paivakeskus@kotipirttiry.fi

 

Sosiaalitalonmies

Asmo Harju 044 763 6623

 

vapaaehtoistoiminta

Sari Brand, Leila Strömberg-Koli, Anne Mukka ja Hanna-Kaisa Väliahdet

044-7636635
e-mail: vapaaehtoiset@kotipirttiry.fi

 

projektisuunnittelija etsivä vanhustyö

Laura Selin-Hannola
044 763 6633

e-mail: laura.selin-hannola@kotipirttiry.fi

Projektiohjaaja etsivä vanhustyö

Kati Mesiranta-Tynkkynen
044 763 6634

e-mail: kati.mesiranta-tynkkynen@kotipirttiry.fi